+48 694 005 900 / +45 40 23 72 88

DANIA / NIEMCY WYJAZDY:

Z POLSKI: WTOREK I PIĄTEK
Z DANII I NIEMIEC : ŚRODA I SOBOTA
+48 694 005 900
+45 40 23 72 88

Zdobądź Kartę
Stałego Klienta

Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać wiele dodatkowych korzyści. Aby dowiedziec się więcej, odwiedź oficjalną stronę, lub zapytaj przewoźnika o szczegóły promocji.

www.buseuropa.eu Sprawdź aktualne ceny i promocje

Gdzie pojedziesz
z Multiwanem Bus Europa?

Sprawdź dokładną trasę

Skorzystaj z taniego kursu do Danii!

Firma Mulitiwan Bus Europa to przewoźnik, który od lat organizuje wyjazdy do Danii. Dwa razy w tygodniu w tym właśnie kierunku kursuje nasz bus i tyle samo razy wraca do Polski. Podróż odbywa w wygodnych i bezpiecznych warunkach, a kierowcy są odpowiednio przeszkoleni. Nie zwlekaj zatem, tylko rezerwuj bilet!

DANIA / NIEMCY
WYJAZDY:

Z POLSKI: WTOREK I PIĄTEK
Z DANII I NIEMIEC : ŚRODA I SOBOTA
+48 694 005 900
+45 40 23 72 88

Dania – magiczna podróż busem

Planując wyjazd na teren Danii, aby zobaczyć najpiękniejsze miejsca tego kraju wybierać można między kilkoma opcjami transportu. Chcąc przemierzyć Europę turyści coraz częściej decydują się na podróż busem. Dania to państwo, które od Polski dzieli niespełna 1000 kilometrów. Bus zdobywa więc coraz więcej zwolenników ze względu na sporo pozytywów jakie może zaoferować. Ten środek transportu posiada wiele zalet, począwszy od ceny, która jest niewątpliwie bardziej atrakcyjna aniżeli przelot samolotem, poprzez komfort jazdy, kończąc na bezpieczeństwie podróżowania. Pragnąc znaleźć się w urodziwej, magicznej Danii warto wybrać podróż busem, a wyjazd można zaplanować z naszą firmą. Cena przejazdu w porównaniu do innych środków transportu stanowi niewątpliwy atut. Na pierwszy rzut oka zauważyć można różnicę i to znaczną jeśli porównamy ją z ceną innych opcji transportu. Jest ona kilkakrotnie niższa niż lot samolotem. Decydując się na wyjazd busem mamy pewność, że kupujemy nie tylko punktualność, ale również jakość jeśli chodzi o poruszanie się tym właśnie środkiem lokomocji. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak przyjemna może być podróż busem? Przemierzając niezliczone kilometry busem turysta ma pewność, że decydując się na podróż nim wybiera komfort jazdy.

Wygoda podczas podróży jest bardzo ważna, ponieważ trwać będzie ona pewną ilość czasu. Z tego powodu istotne jest, aby siedząc na w busie mieć pełen komfort. Obecnie dużą uwagę przykłada się do tego, żeby busy, które przygotowywane są na wyjazdy zagraniczne, wyposażone były niezwykle nowocześnie, oferując tym samym wiele udogodnień. Ogólnie panującymi standardami w busach jest klimatyzacja, która stanowi doskonały sposób na radzenie sobie z letnią aurą podczas upałów. Wśród udogodnień wymienić można również regulowane fotele, zapewniające komfortowe i łatwe wpasowanie się w niego według indywidualnych upodobań i potrzeb, co sprawdza się idealnie w trakcie odległych podróży. Kolejnym udogodnieniem jest ogrzewanie postojowe zapewniające ciepło w trakcie postoju na trasie. Pojazdy dysponują również odtwarzaczami DVD, które urozmaicą wyjazdy interesującymi projekcjami filmów. Bezpieczeństwo podczas jazdy jest bardzo ważne. To od niego przecież zależy czy dotrzemy na miejsce cali i zdrowi. Posiadając poczucie bezpieczeństwa mamy pewność i gwarancje, że nasze życie oraz zdrowie nie jest w żaden sposób zagrożone. Skorzystaj z naszych bezpiecznych wyjazdów!

Skontaktuj się
z nami!