+48 694 005 900 / +45 40 23 72 88

Bezpiecznie docieramy w każdy zakątek Europy

Mówi się, że miarą dobrej podróży jest bezpieczeństwo, a miarą bezpieczeństwa jest gwarancja udanej podróży. Firma Multiwan Bus Europa w pełni zgadza się z powyższą tezą i stwierdzeniem. Nasza firma powstała w trosce o bezpieczne przewozy klientów m.in. na trasie Polska - Dania. Zdaniem ekspertów, którzy sprawują pieczę nad działem transportu i motoryzacji transport busem z Polski do Danii czy w jakiekolwiek inne miejsce jest nieporównywalnie bardziej bezpieczny, niż podróż samolotem czy samochodem osobowym.

DANIA / NIEMCY
WYJAZDY:

Z POLSKI: WTOREK I PIĄTEK
Z DANII I NIEMIEC : ŚRODA I SOBOTA
+48 694 005 900
+45 40 23 72 88

Kopenhaga lub inne duńskie miasto – naszym busem zawsze do celu

Nasza firma powstała z poczucia troski o zapewnienie Państwu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i poczucia komfortu podczas przewozów na trasach międzynarodowych. Od wielu lat zmagamy się i dokładamy wszelkich starań, by „ gwarancją udanej podróży było bezpieczeństwo”. Z całą pewnością należy stwierdzić, iż właśnie taki jest transport organizowany przez Multiwan Bus Europa. Gdziekolwiek się Państwo wybierają, w Polskę, a może do cudownej Danii – w tym niepowtarzalnej Kopenhagi, priorytetem w Państwa podróży jest zachowanie poczucia bezpieczeństwa. Bezpieczne przewozy to Nasz cel. Multiwan Bus Europa w każdej chwili zapewnia swoim klientom maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Aby podróż była spokojna jednym z najważniejszym aspektów jest umiejętność kierowcy i sprawny bus. Dlatego w skład Naszej kadry wchodzą profesjonalni i przeszkoleni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o to, by selekcja osób ubiegających się o tę pracę, była jak najstaranniejsza. Zapewniamy, iż posiadają oni: referencje, doświadczenie, znajomość przebywanych tras. Monitorujemy przestrzegania przez nich wszystkich przepisów ruchu drogowego oraz tych, które dotyczą czasu jazdy. Nasi kierowcy zawsze są wypoczęci i posiadają aktualne badania psychologiczne. Są świadomi tego, z jaką odpowiedzialnością wiąże się przewóz osób.

Jesteśmy o Państwa spokojni. Ci, którzy jeżdżą m.in. na trasie Polska Dania od lat pasjonują się motoryzacją. Są przeszkalani i wykwalifikowani do podejmowania zawodu. Nasze pojazdy serwisowane są co tydzień. Poddawane są też skrupulatnym kontrolom. Wyposażone są w ABS i ASR. ASR jest układem przeciwblokującym, a ABS elementem układu hamulcowego. .

Multiwan Bus Europa posiada certyfikaty bezpieczeństwa, które są zobrazowaniem wysokiego standardu usług, komfortu i bezpieczeństwa. Obdarowujemy Naszych pasażerów ubezpieczeniem na okres transportowania, a system GSP pozwoli kierowcom dobrać jak najbardziej bezpieczną trasę na odcinku Polska Dania pod wskazany cel.

Zastanawiają się Państwo jakie wymogi spełniają Nasze busy? Spieszymy z odpowiedzią. Posiadają wypełnione wszystkie normy techniczne i są często kontrolowane. Busy mają klimatyzację i ogrzewanie postojowe. Każdy bus ma także odtwarzacze DVD i regulowane fotele.

Osoby, które zdecydują się z Nami odbyć podróż z Polski do Danii - w tym bezpośrednio do jej stolicy Kopenhagi – mogą liczyć na to, że będzie ona będzie wyjątkowa i pełna spokoju! Bezpieczny przewóz osób – tylko z Multiwan Bus Europa!

DANIA / NIEMCY WYJAZDY:

Z POLSKI: WTOREK I PIĄTEK
Z DANII I NIEMIEC : ŚRODA I SOBOTA
+48 694 005 900
+45 40 23 72 88

Zdobądź Kartę
Stałego Klienta

Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać wiele dodatkowych korzyści. Aby dowiedziec się więcej, odwiedź oficjalną stronę, lub zapytaj przewoźnika o szczegóły promocji.

www.buseuropa.eu Sprawdź aktualne ceny i promocje

Gdzie pojedziesz
z Multiwanem Bus Europa?

Sprawdź dokładną trasę

Skontaktuj się
z nami!