Multiwan Bus Europa

Komfortowe przewozy busem

Multiwan Bus Europa. Transport Polska – Dania

Multiwan Bus Europa
Kliknij aby przejść do strony głównej

BEZPIECZNIE DO CELU

Mówi się, że miarą dobrej podróży jest bezpieczeństwo, a miarą bezpieczeństwa jest gwarancja udanej podróży. Firma Multiwan Bus Europa w pełni zgadza się z powyższą tezą i stwierdzeniem. Nasza firma powstała w trosce o Państwa bezpieczeństwo. Zdaniem ekspertów, którzy sprawują pieczę nad działem transportu i motoryzacji podróż busem jest nieporównywalnie bardziej bezpieczna, niż podróż samolotem czy samochodem osobowym.
Nasza firma powstała z poczucia troski o zapewnienie Państwu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i poczucia komfortu. Od wielu lat zmagamy się i dokładamy wszelkich starań, by „ gwarancją udanej podróży było bezpieczeństwo”. Z całą pewnością należy stwierdzić, iż właśnie taka jest podróż z Multiwan Bus Europa. Gdziekolwiek się Państwo wybierają, w Polskę, a może do cudownej Dani, priorytetem w Państwa podróży jest zachowanie poczucia bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to Nasz cel. Multiwan Bus Europa w każdej chwili zapewnia swoim klientom maksimum bezpieczeństwa i komfortu.
Aby podróż była spokojna jednym z najważniejszym aspektów jest umiejętność kierowcy. Dlatego w skład Naszej kadry wchodzą profesjonalni i przeszkoleni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o to, by ich selekcja była jak najstaranniejsza. Zapewniamy, iż posiadają oni: referencje, doświadczenie, znajomość przebywanych tras. Monitorujemy przestrzegania przez nich wszystkich przepisów ruchu drogowego oraz tych, które dotyczą czasu jazdy. Nasi kierowcy zawsze są wypoczęci i posiadają aktualne badania psychologiczne.
Jesteśmy o Państwa spokojni. Nasi kierowcy to osoby, które od lat pasjonują się motoryzacją. Są to osoby przeszkolone i wykwalifikowane do podejmowania zawodu. Nasze pojazdy serwisowane są co tydzień. Poddawane są też skrupulatnym kontrolom. Wyposażone są w ABS i ASR. ASR jest układem przeciwblokującym, a ABS elementem układu hamulcowego.
Multiwan Bus Europa posiada certyfikaty bezpieczeństwa, które są zobrazowaniem wysokiego standardu usług, komfortu i bezpieczeństwa. Obdarowujemy Naszych pasażerów ubezpieczeniem na okres przejazdu, a system GSP pozwoli kierowcom dobrać jak najbardziej bezpieczną trasę pod wskazany cel.
Zastanawiają się Państwo jakie wymogi spełniają Nasze busy? Spieszymy z odpowiedzią. Posiadają wypełnione wszystkie normy techniczne i są często kontrolowane. Posiadają klimatyzację, ogrzewanie postojowe, odtwarzacze DVD i regulowane fotele.
Z Nami podróż do Danii będzie wyjątkowa, bezpieczna i pełna spokoju!

KOMFORT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

W trakcie podróży oczekują Państwo maksymalnego poczucia komfortu? Cenicie sobie Państwo jak najwyższy komfort odbywając podróże? Zapewniamy, że z nami podróż do Danii będzie wyjątkowa i pełna komfortowych usług. Multiwan Bus Europa oferuje transport osób oraz przesyłek z Danii do Polski. W trosce o Państwa wygodę każdy z busów został wyposażony w udogodnienia, które zapewniają klientom wyjątkowy komfort.
Czym jest dla nas komfort? Tworzy go klimatyzacja, która została zamontowana w każdym busie. Z myślą o Państwu oferujemy regulowane fotele - dzięki nim Państwa podróż będzie bardzo wygodna! Z nami podróże będą bardzo wygodne!
Co jeszcze? Zapewniamy ogrzewanie postojowe. Ogrzewanie postojowe gwarantuje ciepło na każdym etapie podróży – szczególnie zimą. Podejmujemy troskę o komfort naszego Pasażera zawsze i w każdej minucie. W pojazdach Multiwan Bus Europa znajdą Państwo odtwarzacze DVD - z nami obejrzą Państwo ciekawe filmy na DVD.
Wybierając się z nami w podróż otrzymują Państwo także również ubezpieczenie na czas podróży. Wyruszamy w trasę zawsze zrelaksowani, z kolei nasze busy serwisowane są każdego tygodnia. Daje nam to poczucie spokoju o naszych pasażerów. Nasze nowoczesne pojazdy zapewniają komfortową jazdę. A dodatkowo, zawsze dowieziemy Państwa na czas.
Państwa satysfakcja to nasze spełnienie. Zaufało nam już wiele osób. Dołączcie Państwo do ich grona. Transport Polska - Dania : wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.
Wybierzcie się Państwo z Nami do tajemniczej, niezwyczajnej Danii

OFERUJEMY ATRAKCYJNE CENY

Zastanawiali się Państwo czasem nad ceną transportu do Danii? Czy rozważali Państwo przewóz busem do tej tajemniczej krainy? Dziś Multiwan Bus Europa oferuje przewozy osób z Polski do Danii, a także innych zakątków Europy! Dla nas najwyższa jakość to niekoniecznie wysoka cena! Oferujemy bezpieczną podróż już od 280zł... Mamy świadomość, iż jest to bardzo konkurencyjna cena!
W cenę wliczone jest ubezpieczenie w podróży, odtwarzacze DVD, rozkładane fotele, ogrzewanie postojowe i to co najważniejsze absolutne bezpieczeństwo! Nie posiadamy wygórowanych cen, a najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie. Zapraszamy do niedrogiej podróży do Danii - podróży komfortowej i bezpiecznej.
Oferujemy przewóz osób, ale także transport paczek, listów oraz przekazów pieniężnych. Jadąc z nami otrzymują Państwo bezpieczeństwo, komfort, pewność i spokojną podróż w bardzo konkurencyjnych cenach i absolutnym komforcie! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

informacje o wyjazdach

Dania Dania

+48 694 005 900
+48 602 717 399
+45 40 23 72 88
Anglia Anglia

+48 694 00 40 20
+48 798 23 01 56
+44 78 57 03 08 10
+44 79 55 32 56 00
Włochy Włochy

+48 602 717 399
+48 82 563 71 17
+39 338 665 06 45
wyjazdy z Polski - wtorek i piątek
wyjazdy z Danii - środa i sobota
wyjazdy z Polski - czwartek/piątek
wyjazdy z Anglii - niedziela
wyjazdy z Polski - czwartek/piątek
wyjazdy z Włoch - czwartek

Skontaktuj się z nami!

Imię
Nazwisko
Nr telefonu
Adres e-mail
Treść wiadomości