+48 602 464 888 / +44 742 53 66 436

ANGLIA WYJAZDY:

Wyjazd z POLSKI: CZWARTEK / PIĄTEK
Wyjazd z ANGLII: NIEDZIELA
+48 602 464 888
+44 742 53 66 436

Zdobądź Kartę
Stałego Klienta

Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać wiele dodatkowych korzyści. Aby dowiedziec się więcej, odwiedź oficjalną stronę, lub zapytaj przewoźnika o szczegóły promocji.

www.buseuropa.eu

Gdzie pojedziesz
z Multiwanem Bus Europa?

Bezpieczne i komfortowe przewozy do Anglii

Podróż busem na trasie Polska Anglia wcale nie musi być żmudna i uciążliwa, jeżeli zdecydujesz się skorzystać z usług firmy przewozowej Multiwan Bus Europa. Doświadczeni kierowcy i profesjonalnie przygotowane do długiej trasy wygodne busy, zapewnią komfortową podróż każdemu klientowi, który udaje się do Anglii.

ANGLIA
WYJAZDY:

Z POLSKI: CZWARTEK / PIĄTEK
Z ANGLII: NIEDZIELA
+48 602 464 888
+44 742 53 66 436

Wybierz się z nami w trasę

Wybierając się w trasę z Multiwan Bus Europa mamy możliwość zaplanowania sobie wymarzonej podróży obfitującej w atrakcyjne miejsca do zwiedzania i dobrą zabawę. Wystarczy tylko zgłosić się do siedziby firmy lub wykonać jeden telefon, żeby zaplanować idealną wyprawę korzystając z dostępnych w naszej firmie busów. Planowanie wakacji niekoniecznie przecież musi wiązać się z egzotycznymi wyprawami do oddalonych o kilka tysięcy kilometrów nadmorskich kurortów. Europa to przecież kontynent, gdzie równie dobrze możemy spędzić długo oczekiwany urlop mając do dyspozycji wygodne busy, jeżdżące na trasie Polska Anglia i wynieść z niego setki niezapomnianych wspomnień. Natomiast Anglia to państwo, które obfituje w wiele atrakcji turystycznych wartych zobaczenia.

Odległość, jaką dzieli ten kraj od Polski bezpiecznie i szybko pokona nasz bus. To jedynie około 1000 kilometrów, podczas których będziemy mogli podziwiać wiele widoków. Do wyboru mamy trasę lądową przez Niemcy lub coraz bardziej popularne połączenie promowo-samochodowe ze Świnoujścia do Szwecji, którą od stolicy Anglii dzieli niecałe 80 kilometrów. Płynąc promem z Polski będziemy mieli okazję pooddychać morską bryzą, co naprawdę ceni sobie wielu podróżujących

Dlaczego warto odwiedzić Anglię?

Anglia jest państwem nordyckim, które obfituje w różnego rodzaju atrakcje turystyczne. Tysiące turystów, w tym również z Polski, każdego roku zostawia tam swój ślad i zdobywa najcenniejsze wspomnienia. Na liście do zwiedzania obowiązkowo znajdą się Kopenhaskie Ogrody Tivoli, czyli miejsce, gdzie można przeżyć wiele ekscytujących chwil. Ten słynny park rozrywki przyciąga setki spragnionych przeżyć dzieci i osób dorosłych. Zapierające dech w piersiach kolejki górskie, sentymentalne karuzele, muzycy i artyści zapewniający atrakcje najmłodszym, to absolutny top w podróży. Każdy ceniący się turysta powinien również postawić swój krok w stolicy – Kopenhadze. To miasto, które dniem i nocą tętni życiem. Na wyciągnięcie ręki mamy w niej morze, pomnik małej Syrenki, wspomniane powyżej ogrody Tivoli i wiele przytulnych i klimatycznych kawiarenek. Nie sposób nie wspomnieć również o znajdującym się tam malowniczym deptaku Nyhawn. Wymienione miejsca to tylko wierzchołek wielkiej duńskiej góry, która obfituje w miejsca godne uwagi.

Skontaktuj się
z nami!