+48 694 005 900 / +45 40 23 72 88
BUSY DO DANII I NIEMIEC

Bezpieczne i komfortowe
przewozy do Danii i Niemiec

Podróż busem między Polską a Danią niepotrzebnie kojarzy się z czymś żmudnym i uciążliwym. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług firmy transportowej Multiwan Bus Europa, nasi doświadczeni kierowcy – profesjonalnie przygotowani do takiej trasy – prowadzący wygodne pojazdy, dowiozą cię komfortowo do celu.

DANIA / NIEMCY
WYJAZDY:

Z POLSKI: WTOREK I PIĄTEK
Z DANII I NIEMIEC : ŚRODA I SOBOTA
+48 694 005 900
+45 40 23 72 88

Przejazd busem z Polski do Danii może być o wiele bardziej ekscytujący niż może się to w pierwszej chwili wydawać. Decydując się na skorzystanie z usług firmy Multiwan Bus Europa, dojedziesz z naszymi kierowcami wygodnie i szybko do celu.

Wyruszając w trasę z Multiwan Bus Europa, przeżyjesz interesującą podróż, w trakcie której zobaczysz wiele ciekawych miejsc. Dzięki temu czas przejazdu upłynie szybko, a Ty poznasz wiele atrakcji, znajdujących się na trasie. Aby wyruszyć wspólnie z nami do Danii, rezerwacji miejsca w busie możesz dokonać telefonicznie. Europa jest nie mniej ciekawa niż odlegle kraje. To niezwykle urozmaicony kontynent geograficznie i kulturowo. Także Dania. Ten z pozoru zwykły kraj posiada wiele ciekawych atrakcji.

Przejazd do Danii to dystans - w zależności od trasy - ok. tysiąca kilometrów. Można przebyć ją przejeżdżając przez Niemcy bądź wybierając szlak morsko-drogowy Świnoujście - Ystad w Szwecji. Obie trasy są nie mniej ciekawe. Przejazd przez północne Niemcy i kontynentalną Danię to okazja do zobaczenia wielu ciekawych miejsc. Wyprawa przez Bałtyk jest także wyjątkowym przeżyciem i praktycznie sama w sobie atrakcją turystyczną.

Cóż jednak wyjątkowego znajduje się w Danii? To obecnie jedno z najmniejszych państw skandynawskich, ale posiadające wiele miejsc wartych zobaczenia. Historyczne pamiątki dawnej świetności, atrakcje dla dzieci, nastrojowe kawiarenki, fabryki czekolady i słynne browary są dobrym powodem do spędzenia w nich części swojego czasu. Dania to kraj mocno związany z morzem. Urozmaicona linia brzegowa tworzy wspaniałe krajobrazy. Uwagę przyciąga także historyczna architektura. Niewątpliwą ciekawostką są pozostałości grodzisk, które setki lat temu zakładali wikingowie, panujący na morzach nie tylko północy Europy.

Z terytorium Danii bardzo łatwo przedostać się promem lub koleją do Szwecji oraz Norwegii. W niedużej odległości od Kopenhagi znajduje się zabytkowe miasto uniwersyteckie Lund oraz urocze plaże Skanii. A na półwyspie Jutlandzkim działa super atrakcja nie tylko dla najmłodszych - słynny Legoland. Spragnieni spokoju mogą dla wytchnienia odwiedzić jedną z wielu malowniczych wysepek, tworzących archipelagi wokół Danii.

DANIA / NIEMCY WYJAZDY:

Z POLSKI: WTOREK I PIĄTEK
Z DANII I NIEMIEC : ŚRODA I SOBOTA
+48 694 005 900
+45 40 23 72 88

Zdobądź Kartę
Stałego Klienta

Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać wiele dodatkowych korzyści. Aby dowiedziec się więcej, odwiedź oficjalną stronę, lub zapytaj przewoźnika o szczegóły promocji.

www.buseuropa.eu Sprawdź aktualne ceny i promocje

Gdzie pojedziesz
z Multiwanem Bus Europa?

Sprawdź dokładną trasę

Skontaktuj się
z nami!