Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej
Komfort

KOMFORT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

Oferowane przez nas przewozy osób Polska - Dania, Polska - Włochy to wyznacznik maksymalnego komfortu. Wygoda naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Każdy bus został wyposażony w wiele udogodnień, które zapewniają klientom wyjątkowy komfort i wygodę podróży. Klimatyzacja zamontowana w każdym busie jest idealna szczególnie podczas letnich wyjazdów. Regulowane fotele umożliwiają wygodne usadowienie się w busie oraz dostosowanie fotela do własnych potrzeb, co jest udogodnieniem szczególnie podczas dalszych podróży.

Ogrzewanie postojowe zapewnia naszym klientom ciepło nawet podczas przerwy w jeździe Troszczymy się o komfort naszego pasażera na każdej płaszczyźnie. W pojazdach umieszczone są również odtwarzacze DVD, które umilą czas podróży projekcją ciekawych filmów. Jadąc z nami, otrzymasz również ubezpieczenie na czas podróży, co da Ci możliwość spokojnego podróżowania bez troski o własne bezpieczeństwo.

Nasi kierowcy są doświadczeni, posiadają wszelkie niezbędne szkolenia i badania. Zawsze dbamy, aby byli wypoczęci przed ruszeniem w trasę.


Nasze busy serwisujemy co tydzień – dzięki temu mamy pewność, że są bezpieczne i dowiozą pasażerów bez przeszkód. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów możemy zapewnić Ci naprawdę komfortową jazdę w godnych warunkach, a jadąc z nami nie musisz martwić się o czas – na pewno dowieziemy Cię punktualnie.

DANIA / NIEMCY WYJAZDY:


Z POLSKI: WTOREK I PIĄTEK
Z DANII I NIEMIEC : ŚRODA I SOBOTA
+48 694 005 900
+45 40 23 72 88
biuro@buseuropa.eu
Dania
+48 694 005 900
WYJAZDY:
z Polski - wtorek i piątek
z Danii - środa i sobota
Niemcy
+48 694 005 900
WYJAZDY:
z Polski - wtorek i piątek
z Niemiec - środa i sobota
Włochy
+48 602 717 399
WYJAZDY:
z Polski - środa
z Włoch - czwartek