+48 694 005 900 / +45 40 23 72 88

DANIA / NIEMCY WYJAZDY:

Z POLSKI: WTOREK I PIĄTEK
Z DANII I NIEMIEC : ŚRODA I SOBOTA
+48 694 005 900
+45 40 23 72 88

Zdobądź Kartę
Stałego Klienta

Z Kartą Stałego Klienta możesz otrzymać wiele dodatkowych korzyści. Aby dowiedziec się więcej, odwiedź oficjalną stronę, lub zapytaj przewoźnika o szczegóły promocji.

www.buseuropa.eu Sprawdź aktualne ceny i promocje

Gdzie pojedziesz
z Multiwanem Bus Europa?

Sprawdź dokładną trasę

Busem do Hamburga

Bezpieczny, wygodny, klimatyzowany, z regulowanym fotelami i odtwarzaczem DVD – tak prezentuje się każdy z naszych busów. Od wielu lat zajmujemy się przewozem osób na terenie Europy, a jednym z kierunków, w które odbywamy regularne kursy jest piękny, łączący w sobie tradycję i nowoczesność Hamburg.

DANIA / NIEMCY
WYJAZDY:

Z POLSKI: WTOREK I PIĄTEK
Z DANII I NIEMIEC : ŚRODA I SOBOTA
+48 694 005 900
+45 40 23 72 88

Komfortowe i bezpieczne przewozy busami

Hamburg to miasto, gdzie licząca wiele setek lat architektura miesza się z nowoczesnymi budowlami. Co roku jednak przyciąga rzesze turystów z różnych stron świata. Uważane jest za jedno z najpiękniejszych miejsc w Niemczech i perłę północy. Zabytkowa starówka, kompleks Speicherstadt, w którym można znaleźć największe na świecie spichlerze z czerwonej cegły w stylu neogotyckim z jednej strony, a z drugiej nowoczesne Hafen City – to tylko kilka atrakcji, jakie czekają na odwiedzających ten region naszych zachodnich sąsiadów.

Dlatego też zdecydowaliśmy się na uruchomienie linii przewozowej w tym kierunku, co spotkało się z zainteresowaniem wielu klientów udających się do Hamburga w celach turystycznych, związanych z zatrudnieniem czy odwiedzających swoich najbliższych. Zapewniamy przewóz nowoczesnym, sprawnymi busami, które prowadzą doświadczenie kierowcy z referencjami. Nim każdy z nich zasiądzie za kierownicą busa przechodzi odpowiednie testy psychologiczne i przeszkolenie. Bezpieczeństwo klientów podróżujących naszą flotą jest bowiem priorytetem działalności Multiwan Bus Europa.

Przewozy osób z Polski do Hamburga organizujemy dwa razy w tygodniu i tyle samo odbywamy kursów powrotnych. Na naszej stronie internetowej znaleźć można trasy, którymi podróżują busy. Każdy pojazd jest odpowiednio przygotowywany do podróży i przechodzi dokładną kontrolę przed wyjazdem. Busy, którymi dysponujemy spełniają wszelkie normy techniczne i posiadają systemy ABS (element układu hamulcowego) i ASR (układ przeciwblokujący). Wyposażone są również w komfortowe fotele, ogrzewanie postojowe i klimatyzację, która uprzyjemnia podróż w gorące dni. Każdy bus posiada również nawigację – GPS, która pozwala ominąć różne utrudnienia na drodze i dotrzeć na czas w wybrane miejsce. Sprawny bus, to komfort nie tylko dla podróżujących, ale również dla firmy przewozowej.

Posiadamy również wszelkie niezbędne certyfikaty od organizacji przewozów osób.

Skontaktuj się
z nami!