Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej
Bezpieczeństwo

BEZPIECZNIE DO CELU

Według ekspertów podróż busem lub autobusem jest znacznie bardziej bezpieczna niż podróż samochodem osobowym. Na pewno właśnie taka jest podróż z Multiwanem. Gdziekolwiek jedziesz, najważniejsze jest, abyś czuł się bezpiecznie. To właśnie bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Przejazdy do Danii czy Włoch busami Multiwan zawsze zapewniają je swoim klientom.

Spokojna podróż, naszym zdaniem, zależy w dużej mierze od umiejętności kierowcy. Dlatego polegamy przede wszystkim na profesjonalizmie i doskonałym przeszkoleniu naszej kadry. Nasi pracownicy to sprawdzony i zgrany zespół z doświadczeniem. Bardzo dokładnie selekcjonujemy naszych kierowców – sprawdzamy ich umiejętności, referencje, doświadczenie, znajomość tras i zasad bezpieczeństwa.

Ściśle nadzorujemy przestrzeganie przez nich przepisów dotyczących czasu jazdy i przerw w pracy. Oczywiście, zawsze przestrzegają oni przepisów ruchu drogowego. Dbamy, aby przed jazdą byli wypoczęci i pilnujemy, aby mieli aktualne badania psychotechniczne. Wiemy, że dzięki temu nasi klienci bezpiecznie dojadą do celu.

Nasze busy do Danii, Włoch oraz pozostałych krajów europejskich, spełniają wszystkie niezbędne normy techniczne i są regularnie poddawane szczegółowym kontrolom. Odpowiedni stan ogumienia, układu hamulcowego i kierowniczego w naszych busach daje możliwość bezpiecznej i komfortowej podróży. Dodatkowo pojazdy wyposażone są w układy ASR oraz ABS. ASR to układ przeciwblokujący chroniący przed nadmiernym poślizgiem podczas hamowania. ABS to element układu


hamulcowego, które zapobiega blokowaniu kół podczas hamowania i pomaga kierowcy zapanować nad pojazdem. Obydwa te układy czynią nasze busy jeszcze bezpieczniejszymi. Oczywiście spełniają one również wszelkie normy bezpieczeństwa wymaganie w Unii Europejskiej.

Posiadamy również certyfikaty bezpieczeństwa, które dodatkowo potwierdzają naszą wiarygodność, wysoki standard i profesjonalizm. Dodatkowo naszym pasażerom zapewniamy ubezpieczenie na czas podróży, dzięki czemu mogą jechać w trasę bez zbędnych zmartwień. Dzięki używanemu przez naszych kierowców systemowi GSP, który pozwala sprawnie dobrać najbezpieczniejszą trasę możesz mieć pewność, że zostaniecie dowiezieni na czas, bez niepotrzebnych kłopotów.

DANIA / NIEMCY WYJAZDY:


Z POLSKI: WTOREK I PIĄTEK
Z DANII I NIEMIEC : ŚRODA I SOBOTA
+48 694 005 900
+45 40 23 72 88
biuro@buseuropa.eu
Dania
+48 694 005 900
WYJAZDY:
z Polski - wtorek i piątek
z Danii - środa i sobota
Niemcy
+48 694 005 900
WYJAZDY:
z Polski - wtorek i piątek
z Niemiec - środa i sobota
Włochy
+48 602 717 399
WYJAZDY:
z Polski - środa
z Włoch - czwartek